Vogels Wall mount, MA2010-A1 Tilt, Tilt, 26-40 ", Maximum weight (capacity) 30 kg, VESA 100x100, 100x200, 200x100, 200x200 mm, B
- TootjadVogels
- Mudel: MA2010-A1 TILT
- Saadavus: 5
-
16€
Vogels Wall mount, MA2010-A1 Tilt, Tilt, 26-40 ", Maximum weight (capacity) 30 kg, VESA 100x100, 100x200, 200x100, 200x200 mm, Black
| All | |
| Brutokaal | 0.888 kg |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Tilt |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 225.00 mm |
| Gross height (mm) | 145.00 mm |
| Gross width (mm) | 55.00 mm |
| Kaugus seinast (minimaalne) | 53 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 40 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 30 kg |
| Netokaal | 0.80 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 200 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 100 mm |
| Paigutus | Wall mount |
| Paper/Pasteboard | 88.00 g |
| Screen size compatibility | 26-40 " |
| Tare weight (kg) | 0.088 kg |
| Toote nimetus | MA2010-A1 Tilt |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 100x100, 100x200, 200x100, 200x200 mm |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: vogels wall mount, ma2010-a1 tilt, tilt, 26-40, maximum weight capacity 30 kg, vesa 100x100, 100x200, 200x100, 200x200 mm, b, vogels, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused





